Kurumsal

             Elmar Yazılım Dan. Bas. Yay. Eğit. Hiz. San.ve Tic. Ltd. Şti. firması yazılım sektörüne 2006 yılında başlamış olup 12 yıla yakın zaman içinde binlerce müşteri ve onlarca hazır program ve yüzlerce özel progarmlar ile sektöre hizmet vermektedir.

             Elmar Yazılım olarak uzun yıllardır yazılım sektöründe sürekli yenilenerek büyüyen yapımızla, sizlere özel çözümlerimizle ve kalitelimizle hizmetinizdeyiz.

             Ürettiğimiz yazılımlar tamamen Elmar Yazılım  ar-ge ve inovasyon ürünleridir.  Küçük ve orta ölçekli bütün işletmeler için yazılımlar geliştiren ve piyasa nabzını sürekli kontrol eden firmamız, müşterilerin hızlı, pratik, düşük maliyetli, kontrolü elinde tutan, ticari programlar, market otomasyon sistemleri, adisyon sistemleri, üretim sitemleri, sıcak satış sistemleri, barkod sistemleri, kartlı sistemler, hastane sistemleri, yurt sistemleri, otel sistemleri, akıllı bahçe sulama sistemleri, beton santralleri nem ölçerleri, yem fabrikaları ne ve sıcaklık ölçer sistemleri, sera nem ölçer sitemleri, Özel kurumsal web siteleri, e ticaret yazılımları, online satış sistemleri, network çözümleri gibi alanlarda ürün üretmekte ve hizmet vermekteyiz.

 

             %100 Müşteri memnuniyeti ilkemiz ile sizlerden gelen istek ve öneriler göz önüne alınarak ürünlerimiz sürekli güncel tutulmaktadır. Ürünlerimizde firmanıza özel eklemelerde yapılarak, tam anlamıyla isteklerinize size uygun çözümler sunulmaktadır.

 

             Yeni nesil yazılım sistemleri ile sektörün ihtiyaçlarına cevap vermek için sürekli yenilenen alt yapısı ve elemanları ile "Size Özel Çözümler" sunarak firmanızın teknolojiyi verimli bir şekilde kullanarak büyümesini sağlıyoruz.

             Elmar Yazılım  firmaların ve kurumların ihtiyacı olan Android uygulama geliştirmekte, Windows masa üstü ve mobile uygulama geliştirmek, web ve masa üstü uygulamalar geliştirmektedir. Rfid sistemeler  ile sektöre destek olmaktadır.

     Sizlere çözüm üretmekten ve sizinle çalışmaktan mutluluk duyarız…